Premiera imos iX 2017 na targach interzum i LIGNA

targi

Szanowni Państwo

Czy mieliście okazję gościć na targach Interzum w Kolonii, ewentualnie targach LIGNA 2017 w Hanowerze?
Jeśli tak być może widzieliście stoisko imosa, na którym prezentowaliśmy ostatnią wersję naszego oprogramowania – imos iX 2017.
Przedstawiciele mediów, obecni klienci, nasi międzynarodowi partnerzy i tysiące innych odwiedzających targi mogli na żywo przekonać się o możliwościach prezentowanych przez nasz rozwiązań.
Nigdy wcześniej nie odnotowaliśmy tak wielkiego zainteresowania technologią i naszymi produktami.
Nowe możliwości sprzedażowe dla B2B i B2C uzupełniają istniejący pakiet produktów, tworząc kompletne rozwiązanie, począwszy od sprzedaży online, skończywszy na produkcji. Wideo z targów Ligna 2017

Doświadczenie wirtualnej rzeczywistości

1112
Jednym z najważniejszym punktów programu była prezentacja imos VR.
Pokazaliśmy jak w czasach powszechnej digitalizacji, można za pomocą naszego systemu, zaprojektować meble a następnie zaprezentować je w przestrzeni konkretnego wnętrza.
Zapraszaliśmy odwiedzających do ‘wirtualnego świata’ – do tego aby osobiście doświadczyli tego, czym jest i jak od środka wygląda wykorzystywane przez nas technologia.
Jeżeli nie miałeś okazji przekonać się na czym to polega, i chciałbyś, nie wychodząc z domu, przekonać się jakie możliwości oferuje VR, możesz kliknąć w link.
Wirtualne mieszkanie.

Inteligentne rozwiązania programowe

2222

Imos iX 2017 jest zintegrowanym rozwiązaniem do projektowania mebli i wyposażenia wnętrz, który wspiera wszystkie czynności od momentu sprzedaży poprzez jego produkcję.
W procesie zamawiania i sprzedaży wszystkie istotne dane do produkcji indywidualnej są generowane niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowany jest projekt zamówienia.
Można było się o tym przekonać podczas, organizowanej przez Deutsche Messe AG, wycieczki z przewodnikiem, organizowanej dla osób zainteresowanych zagadnieniem ‘Zintegrowanej Produkcji i Automatyki’.
W tym miejscu znajdziesz więcej informacji o imos iX! Kliknij tutaj

Co nowego?

Tu możesz umieściliśmy szczegóły dotyczących nowości, wraz z prezentacją wszystkich funkcjach dotyczących nowego produktu. Kliknij tutaj

Przewodnik Klienta: Przekonaj się jak wygląda zamówienie indywidualne mebli kuchennych.

111222
Lisa i Tomasz potrzebują nowej kuchni. Wybierają się na zakupy chcąc skorzystać z możliwości, które oferuje wirtualna rzeczywistość. Jak to wygląda możesz zobaczyć w tym miejscu.
Targi interzum w Kolonii, odwiedziło 69.000 osób z 152 krajów.
93.000 osób z ponad 100 krajów wzięło udział w LIGNA.
Jeśli chcesz zobaczyć video, stworzone przez Deutsche Messe AG, kliknij tutaj.
Możesz na nim zobaczyć, jak wiele osób było zainteresowanych technologią, którą prezentowaliśmy.

Comments are closed