Gala wręczenia nagród w konkursie “Spełnij Dziecięce Marzenia 2017”

Gala wręczenia nagród w konkursie “Spełnij Dziecięce Marzenia 2017” podczas Poznańskich Targów “Meble Polska 2017

Konkurs miał charakter otwarty i był adresowany do młodych projektantów, w tym studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także do amatorów. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie mebla inspirowanego pracami plastycznymi dzieci nagrodzonymi w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”. Każdy z projektów musiał się również mieścić w ramach jednego z 10 trendów na rok 2017, które zostaną zaprezentowane w tegorocznej edycji „KSIĘGI TRENDÓW”.
KSIĘGA TRENDÓW” to pierwsza w Polsce publikacja łącząca analizę tendencji socjologicznych z produktami odpowiadającymi na ukryte za nimi potrzeby Polaków. W promujących ją akcjach ważną rolę odgrywają prace powstałe w ramach inicjatywy „Mebel marzeń”. W ten sposób integrują się pomysły najmłodszych z kreatywnością młodych projektantów i rynkową dojrzałością podmiotów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.
Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu odbyło się 15 marca, godz. 11:00 podczas targów MEBLE POLSKA w Poznaniu, scena FORUM, pawilon 5 (teren ARENA DESIGN).

416A6327aaa

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody: dwutygodniowe staże (z zakwaterowaniem) w firmach z branży meblarskiej oraz oprogramowanie CAD wspomagające projektowanie 3D, a trzy wyróżnione osoby otrzymały: tablet graficzny, voucher na kurs organizowany przez Educoncept oraz miejsce na kursie projektowania wnętrz organizowanym przez firmę Creator.

Firma Imos również miała zaszczyć być jednym z Patronów ten inicjatywy.

Bardzo dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy wszystkim LAUREATOM – a raczej LAUREATKOM, bo w tym roku, jak widać, pula nagród przypadła Paniom – BRAWO!

416A6279416A6271

Comments are closed